Wyszukaj oferty

Praga - Czeski Raj - oferta dla grup zorganizowanych
Symbol oferty:
189/111
Państwo: Czechy
Region: Praga
Miasto: Praga
Transport:   Autokar
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Wyjazd dla dzieci i młodzieży, Wyjazd rodzinny, Wyjazd biznesowo - motywacyjny
Rodzaj oferty: wycieczka trzydniowa,
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
świadczenia:
Cena obejmuje: - przejazd autokarem, - 2 nocleg w hotelu*** w Pradze (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami), - wyżywienie: 2 śniadania w formie bufetu w hotelu, 1 x lunch, 1 obiadokolacja w hotelu (napój w cenie: kawa lub herbata, piwo), 1 obiadokolacja w restauracji, Biesiada średniowieczna w restauracji w Detenicach, - opiekę pilota, - ubezpieczenie KL i NNW, - zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem lokalnym Cena nie obejmuje: - biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
Cena podstawowa:
śniadanie, obiadokolacja, ubezpieczenie NW, KL, osoba dorosła, autokar
Ramowy program wyjazdu:
DZIEŃ 1
Wyjazd w godzinach wczesnoporannych. Przejazd do Czeskiego Raju - wędrówka jednym z malowniczych szlaków. W trakcie przejazdu lunch. Przejazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Klasztor na Strachovie, Loreta z kopią domu Marii Panny i Kościołem Narodzenia Chrystusa; Hradczany: uroczysta zmiana warty, Katedra św. Wita, Ogrody Królewskie, Zamek Królewski, Budynek Senatu i Ogrody Waldsteina; Most Karola, Rynek Staromiejski z Ratuszem. Powrót do hotelu, czas wolny. Przejazd do restauracji na kolację przy muzyce na żywo. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 3.
Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania miasta, m.in.: Opera, Muzeum Narodowe, Plac Wacława, Uniwersytet, Kościół św. Mikołaja, ulica Tyńska, Brama Prochowa, Dom Miejski, Dzielnica Żydowska.
Czas wolny. Przejazd do Detenic na Biesiadę Średniowieczną. Ok. 23.00 wyjazd w drogę powrotną.

Dzień 4.
Przyjazd w godzinach porannych.

Cena obejmuje:
- przejazd autokarem,
- 2 noclegi w hotelu** w Pradze (pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami),
- wyżywienie: śniadania, obiadokolacje,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie KL i NNW
- 3 miejsca gratis dla opiekunów

Cena nie obejmuje:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów

Atrakcje:
Subiektywnie rzecz ujmując jedno z najpiękniejszych miast w Europie. Położone nad Wełtawą, liczące sobie ponad 1 mln mieszkańców i 1000 lat historii miasto przyciąga turystów z całego świata jak magnes. Nic dziwnego że miejska starówka została wpisana na listę UNESCO w 1992 r. Wystarczy wymienić takie zabytki jak zegar astronomiczny Orloj na wieży Ratusza Staromiejskiego (XIV w.), wzgórze Hradczany (katedra św. Wita, zamek, kościół św. Wacława, Złota Uliczka), żydowską dzielnicę Josefov, dzielnicę Mala Strana i most Karola (najstarszy kamienny most na świecie). Praga promieniuje niesamowitą atmosferą, charakterystycznym klimatem, który każdy odwiedzający zapamięta do końca życia i będzie chciał do tego miasta powrócić. Budowa jednej z najsłynniejszych ,tego typu budowli świata, Mostu Karola zajęła prawie całe półwiecze, została zakończona w 1402 r. Ozdobiono go aż trzydziestoma barokowymi rzeźbami, obecnie turyści oglądają współczesne ich kopie, ponieważ oryginały uległy zniszczeniu wskutek zanieczyszczeń atmosferycznych. Najbardziej znaną figurą na moście jest ta poświęcona św. Janowi Nepomucenowi.
Szybka kalkulacja ceny
Cena (bez transportu): od osoby (dni: )
Miasto wyjazdu:  
Ilość osób: (* Razem z opiekunami)

* Jest to kalkulacja orientacyjna wraz z transportem! Szczegółową ofertę i ostateczną cenę przedstawimy po otrzymaniu zapytania.
Sprawdź terminy:
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
 
2017-11-05 - 2018-11-05 3 katalogowa A 625 PLN
Praga - Czeski Raj - oferta dla grup zorganizowanych