Wyszukaj oferty

Kotlina Kłodzka - wycieczka 3 dniowa
Symbol oferty:
5444650/111
Państwo: Polska
Region: Dolny Śląsk
Miasto: Duszniki Zdrój
Transport:   Autokar
Profil wyjazdu: Wyjazd dla dzieci i młodzieży
Rodzaj oferty: wycieczka szkolna,
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Schronisko młodzieżowe
świadczenia:
CENA ZAWIERA: transport, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie NW KL CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu oraz przewodników lokalnych
Cena podstawowa:
pakiet w/g świadczeń, Ubezpiczenie NW
Program wycieczki:
DZIEŃ 1
W yjazd w godzinach porannych do Kłodzka. Zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej i jej podziemi, zabytki architektury militarnej.
Przejazd do Dusznik Zdroju. Zwiedzanie parku zdrojowego z Dworkiem Chopina, pijalni wód zdrojowych oraz Muzeum Papiernictwa. Dyskoteka, obiadokolacja lub ognisko, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie. Wyjazd do Kudowy-Zdroju. Zwiedzanie parku zdrojowego i kaplicy w Czermnej z ogromnym zbiorem czaszek, przejazd do Parku Narodowego Gór Stołowych - zwiedzanie Błędnych Skał. Obiadokolacja, nocleg
DZIEŃ 3 śniadanie, przejazd do Polanicy-Zdroju - zwiedzanie parku zdrojowego i pijalni wód. Przejazd do Kletna, zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej - największej udostępnionej do zwiedzania jaskini w Polsce. Przejazd do Wambierzyc - zwiedzanie bazyliki.
W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną.
Cena zawiera:
transport, 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie NW
Cena nie zawiera:
biletów wstępu oraz przewodników lokalnych

Atrakcje:
Rynek w Dusznikach Zdroju
Rynek otacza wiele ciekawych kamieniczek renesansowych i barokowych m.in. ratusz z XVI w., Dawny Zajazd -Pod Czarnym Niedźwiedziem”, w którym gościł w 1669 r. król polski Jan Kazimierz zdążając po abdykacji do Francji . W centralnym punkcie rynku, usytuowana jest barokowa figura wotywna, przedstawiająca Madonnę z Dzieciątkiem w otoczeniu św. Floriana i Sebastiana, rzeźba dłuta L. Webera.

Rynek w Kłodzku
W środku pochyłego pl. Chrobrego zbudowano już w XIV w. ratusz, który w następnych wiekach wielokrotnie przebudowywano. Obok w 1620 r. wzniesiono wotywną figurę maryjną na kolumnie w otoczeniu świętych. Przy wejściu do Ratusza barokowa studnia z lwem z dwoma ogonami. Otoczenie stanowią zabytkowe kamieniczki miejskie.
Szybka kalkulacja ceny
Cena (bez transportu): od osoby (dni: )
Miasto wyjazdu:  
Ilość osób: (* Razem z opiekunami)

* Jest to kalkulacja orientacyjna wraz z transportem! Szczegółową ofertę i ostateczną cenę przedstawimy po otrzymaniu zapytania.
Sprawdź terminy:
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
 
2016-12-27 - 2018-06-24 3 katalogowa A 250 PLN
 
2017-12-26 - 2019-06-23 3 katalogowa A 250 PLN
Kotlina Kłodzka - wycieczka 3 dniowa