Wyszukaj oferty

Dzień Nauczyciela w Budapeszcie - wyjazd integracyjny
Symbol oferty:
125/111
Państwo: Węgry
Region: Budapeszt
Miasto: Budapeszt
Transport:   Autokar
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa, Wyjazd dla dzieci i młodzieży, Wyjazd rodzinny, Wyjazd biznesowo - motywacyjny
Rodzaj oferty: wycieczka dwudniowa,
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
świadczenia:
Ceny obejmują: - przejazd autokarem, 1 nocleg w hotelu *** w pokojach 2, 3 os. z łazienką, wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja w regionalnej restauracji z degustacją wina, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem lokalnym, opiekę pilota, ubezpieczenie KL i NNW Ceny nie obejmują: - biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
Cena podstawowa:
śniadanie, obiadokolacja, ubezpieczenie NW, KL, osoba dorosła, autokar
Ramowy program wyjazdu:
I dzień:
Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przejazd przez Słowację na Węgry. Przyjazd do Budapesztu. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym: Buda: Wzgórze Zamkowe - jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc miasta: Zamek Królewski, neogotycki kościół św. Macieja, Baszta Rybacka. oraz Pestu: neogotycki Parlament, zamek Vajdahunyad - jeden z najpiękniejszych zamków nie tylko Budapesztu, plac Millenium. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Przejazd do regionalnej restauracji na uroczystą kolację połączoną z tańcami przy muzyce cygańskiej ( przykładowe menu: na powitanie : palinka i pogacsa/ciasteczko ze skwarkami, zupa gulaszowa, talerz mięsa smażonego z dodatkami, 2 x 200g wina, naleśnik Kundel, kawa. W programie muzyka cygańska, program folklorystyczny. Powrót do hotelu, nocleg.

II dzień:
Po śniadaniu wjazd na wzgórze Gelerta: cytadela, pomnik Wolności. Czas wolny na Vaci Ut z licznymi sklepami, salonami mody, sklepikami z rękodziełem i pamiątkami lub czas wolny na basenach termalnych. Przejazd na wyspę Św. Małgorzaty - wycieczka po wyspie kolejka turystyczną. Wyjazd z Budapesztu w godzinach popołudniowych. Powrót w późnych godzinach nocnych.
Cena zawiera:
- Przejazd luksusowym autokarem (WC, barek, wideo)
- Zakwaterowanie w hotelu **/*** w pokojach 2, 3 -os.
- Wyżywienie: 1 śniadanie i 1 obiadokolacja w hotelu,
- Opiekę pilota podczas całego pobytu
- Zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem lokalnym
- Ubezpieczenie KL i NNW
Cena nie obejmuje:
- biletów wstępów do zwiedzanych obiektów
- napoi do obiadokolacji

Atrakcje:
Budapeszt, węgierska stolica, ma do zaoferowania olbrzymią ilość atrakcji. Podzielony rzeką Dunaj, przez dłuższy czas składał się z dwóch niezależnych od siebie części - Budy i Pesztu. Najbardziej charakterystycznym budynkiem jest położony nad samą rzeką neogotycki budynek węgierskiego parlamentu. Przypomina on w formie londyński Westminster Palace. Nad miastem góruje zamek królewski. Został wzniesiony w XIII w. przez węgierskiego króla, Belę IV. Obecnie jest on siedzibą Muzeum Historycznego Miasta Budapeszt, a wartość budynku doceniono, wpisując go na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na Wzgórzu Zamkowym odwiedzimy także plac św. Trójcy oraz baszty rybackie, skąd rozpościera się wspaniały widok na miasto. W centrum miasta, na rzece Dunaj, znajduje się wyspa Małgorzaty, będąca popularnym wśród mieszkańców Budapesztu miejscem wypoczynku. Mieści się tam park wodny, kompleks basenów (odbywały się tam Mistrzostwa Świata w pływaniu w 2006 r.), mały ogród japoński, amfiteatr, 57-metrowa wieża ciśnień i małe zoo. Miejscem bardzo często uczęszczanym w Budapeszcie jest także targ, nazywany Nagycsarnok, gdzie zakupy robią nie tylko mieszkańcy miasta, ale także turyści. Aleja Andrassy to piękna, XIX-wieczna arteria, pod którą zbudowano najstarsze w Europie kontynentalnej metro (otwarto je w 1896 r.). Miasto nad Dunajem szczyci się także pięknym parkiem, nazywanym po węgiersku Varosliget, o powierzchni ok. 1,2 km. Znajdują się tam takie atrakcje jak zoo, koło czasu, muzea (sztuk pięknych, sztuki), wesołe miasteczko i jedna z najbardziej znanych węgierskich restauracji, o nazwie Gundel.
Szybka kalkulacja ceny
Cena (bez transportu): od osoby (dni: )
Miasto wyjazdu:  
Ilość osób: (* Razem z opiekunami)

* Jest to kalkulacja orientacyjna wraz z transportem! Szczegółową ofertę i ostateczną cenę przedstawimy po otrzymaniu zapytania.
Sprawdź terminy:
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
 
2017-11-05 - 2018-11-04 2 katalogowa A zamów
Dzień Nauczyciela w Budapeszcie - wyjazd integracyjny