Wyszukaj oferty

Londyn - Szkocja, przelot samolotem,oferta grupowa
Symbol oferty:
5448945/111
Państwo: Wielka Brytania
Region: Inne
Miasto: Wycieczka objazdowa
Transport:   Samolot
Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy
Rodzaj oferty: wycieczka objazdowa,
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
świadczenia:
przelot: Katowice - Londyn - Edynburg - Kraków, przejazd autokarem z Londynu do Glasgow i Edynburga, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu **/*** - pokoje 2, 3 os., ubezpieczenie KL i NNW, 4 śniadania w hotelu, 4 obiadokolacje w restauracjach, opieka pilota podczas całego pobytu Cena nie obejmuje: biletów wstępów do zwiedzanych obiektów oraz komunikacji mijskiej w Londynie, napoi do obiadokolacji
Cena podstawowa:
ubezpieczenie NW KL, pakiet wg świadczeń
Ramowy program imprezy:
DZIEŃ 1
Zbiórka uczestników na lotnisku w Katowicach o godz. 04:00. Odprawa paszportowo-bagażowa. Wylot z Katowic o godz. 06:00. Przelot do Londynu o godz. 07:25. Transfer do hotelu. Złożenie bagażu. Przejazd metrem na zwiedzanie: spacer po centrum: Trafalgar Square z kolumną Nelsona, Piccadilly, Regent Street, Leicester Square. Na trasie zwiedzania - obiadokolacja w chińskiej restauracji. Powrót do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
DZIEŃ 2
Po śniadaniu wyjazd metrem na zwiedzanie miasta -
w programie:
- Tower of London (ok. 17 GBP) - średniowieczna twierdza ze Skarbcem Królewskim, słynny Tower Bridge
- spacer do Pałacu Buckingham (ok. 18 GBP), Downing Street, Parlament z Big-Benem
- Westminster Abeby (ok. 13 GBP) - kościół koronacyjny królów
- katedra św. Pawła (ok. 14 GBP) - jeden z największych kościołów miasta i główna świątynia City of London
Na trasie zwiedzania - obiadokolacja w restauracji. Powrót do hotelu i nocleg.
DZIEŃ 3
Śniadanie. Przejazd do Oxfordu. Krótki spacer po słynnym miasteczku uniwersyteckim. Przejazd do Glasgow. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny spacer po mieście. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Nocleg.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Przejazd do Edynburga, miasta wzniesionego na stokach wygasłych wulkanów i skalistych zboczach, o którym Robert Louis Stevenson, stwierdził: "Żadne otoczenie nie byłoby bardziej odpowiednie dla głowy królestwa i żadne nie wydaje się stosowniejsze dla szlachetnych celów." Na początek wizyta na królewskim jachcie Royal Yacht Britannia (ok. 12 GBP), na pokładzie którego pływali możni tego świata. Zwiedzanie Edinburgh Castle (ok. 16 GBP), imponującej twierdzy zbudowanej na szczycie górującego nad miastem wygasłego wulkanu. Na zamku znajdują się najcenniejsze pamiątki związane z historią Szkocji - Stone of Destiny oraz insygnia koronacyjne. Następnie spacer średniowieczną główną ulicą starego miasta - Royal Mile aż do Holyroodhouse Palace (ok. 11 GBP) - pałacu, w którym kiedyś mieszkała Maria Stuart a obecnie rezyduje Królowa Elżbieta II podczas pobytów w Edynburgu. Po drodze zwiedzanie katedry St. Giles, głównego kościoła Edynburga z charakterystyczną kopułą w kształcie korony, z kaplicą dedykowaną zakonowi Rycerzy Ostu, mianowanych przez królową . Po południu czas wolny. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
DZIEŃ 5
Śniadanie w formie luch pakietu. Transfer na lotnisko. O godz. 04:00 odprawa paszportowo-bagażowa. O 06:00 wylot z Edynburga. Przelot do Krakowa o godz. 09:40. Zakończenie imprezy.

Atrakcje:
Szybka kalkulacja ceny
Cena (bez transportu): od osoby (dni: )
Miasto wyjazdu:  
Ilość osób: (* Razem z opiekunami)

* Jest to kalkulacja orientacyjna wraz z transportem! Szczegółową ofertę i ostateczną cenę przedstawimy po otrzymaniu zapytania.
Sprawdź terminy:
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
 
2018-04-07 - 2018-04-11 5 katalogowa A5 2530 PLN
Londyn - Szkocja, przelot samolotem,oferta grupowa